logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Monitor LG Flatron L197WH gaśnie - Cyfrowy tryb oszczędny po logowaniu

Asdf124 23 Mar 2020 13:49 549 5
REKLAMA
  • #1 18553450
    Asdf124
    Poziom 5  
    Posty: 12
    Ocena: 17
    Witam, mam problem z moim monitorem. Otóż okolo 4 dni temu zmieniłem w swoim komputerze kartę graficzną i kupiłem przejściówkę z DVI na Display Port, ponieważ mój monitor nie obsługuje wejścia na DP. Wszystko było dobrze aż do dzisiaj, mianowicie podczas włączenia komputera wszystko normalnie się pokazuje na ekranie ale po starcie systemu, w momencie kiedy powinienem się zalogować, monitor gaśnie i wyświetla się komunikat "Cyfrowy tryb oszczędny"
    Specyfikacja:
    - Monitor: LG Flatron L197WH
    - Karta graficzna: Gigabyte GTX 1660
    - Zasilacz: Tacens Anima APB 550
    - Procesor: Intel Core i5-9400f
    - RAM: 2x4GB HyperX DDR4
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 18553458
    safbot1st
    Poziom 43  
    Posty: 21951
    Pomógł: 2719
    Ocena: 1583
    Czyli czarny ekran zamiast przejścia w tryb z tzw. akceleracją.
    Co się działo przed wystąpieniem problemu? Używasz "pomocników" od instalowania sterowników?
    Jaki windows?
    W trybie awaryjnym podmień sterownik GPU za pomocą DDU.
    Przedstaw główne okno programu GPU-Z (z awaryjnego).
  • REKLAMA
  • #3 18553474
    Asdf124
    Poziom 5  
    Posty: 12
    Ocena: 17
    safbot1st napisał:
    Czyli czarny ekran zamiast przejścia w tryb z tzw. akceleracją.
    Co się działo przed wystąpieniem problemu? Używasz "pomocników" od instalowania sterowników?
    Jaki windows?
    W trybie awaryjnym podmień sterownik GPU za pomocą DDU.
    Przedstaw główne okno programu GPU-Z (z awaryjnego).

    1. Co się działo przed wystąpieniem problemu? Nic, komputer normalnie się uruchamiał i można było z niego korzystać.
    2. Używasz pomocników od instalowania sterowników? Tak, używam Driver Booster.
    3. Windows 10 pro
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 18553482
    safbot1st
    Poziom 43  
    Posty: 21951
    Pomógł: 2719
    Ocena: 1583
    Asdf124 napisał:
    Tak, używam Driver Booster.

    To jest "złośliwe oprogramowanie". Zainstalował Ci bez pytania trefny sterowniki GPU. Podmień jak pisałem:
    safbot1st napisał:
    W trybie awaryjnym podmień sterownik GPU za pomocą DDU.

    Driver Booster odinstaluj i zapomnij, że istniał.
  • REKLAMA
  • #5 18553493
    Asdf124
    Poziom 5  
    Posty: 12
    Ocena: 17
    safbot1st napisał:
    Asdf124 napisał:
    Tak, używam Driver Booster.

    To jest "złośliwe oprogramowanie". Zainstalował Ci bez pytania trefny sterowniki GPU. Podmień jak pisałem:
    safbot1st napisał:
    W trybie awaryjnym podmień sterownik GPU za pomocą DDU.

    Driver Booster odinstaluj i zapomnij, że istniał.

    A jeżeli mógłbym spytać, co to jest DDU? 😄

    Dodano po 16 [minuty]:

    Nie ważne, już znalazłem i działa. Dzięki wielkie za pomoc.
  • #6 18553540
    Asdf124
    Poziom 5  
    Posty: 12
    Ocena: 17
    safbot1st napisał:
    Asdf124 napisał:
    Tak, używam Driver Booster.

    To jest "złośliwe oprogramowanie". Zainstalował Ci bez pytania trefny sterowniki GPU. Podmień jak pisałem:
    safbot1st napisał:
    W trybie awaryjnym podmień sterownik GPU za pomocą DDU.

    Driver Booster odinstaluj i zapomnij, że istniał.

    A jeżeli mógłbym spytać, co to jest DDU? 😄

    Dodano po 16 [minuty]:

    Nie ważne, już znalazłem i działa. Dzięki wielkie za pomoc.

    Dodano po 4 [minuty]:

    Instalacja programu DDU
REKLAMA