Witam, mam problem z moim monitorem. Otóż okolo 4 dni temu zmieniłem w swoim komputerze kartę graficzną i kupiłem przejściówkę z DVI na Display Port, ponieważ mój monitor nie obsługuje wejścia na DP. Wszystko było dobrze aż do dzisiaj, mianowicie podczas włączenia komputera wszystko normalnie się pokazuje na ekranie ale po starcie systemu, w momencie kiedy powinienem się zalogować, monitor gaśnie i wyświetla się komunikat "Cyfrowy tryb oszczędny"
Specyfikacja:
- Monitor: LG Flatron L197WH
- Karta graficzna: Gigabyte GTX 1660
- Zasilacz: Tacens Anima APB 550
- Procesor: Intel Core i5-9400f
- RAM: 2x4GB HyperX DDR4
Specyfikacja:
- Monitor: LG Flatron L197WH
- Karta graficzna: Gigabyte GTX 1660
- Zasilacz: Tacens Anima APB 550
- Procesor: Intel Core i5-9400f
- RAM: 2x4GB HyperX DDR4