Cześć,
Rozglądam się za monitorem do pracy w programie typu CAD (rysunek 2D) oraz hobbistycznie do obróbki zdjęć w Ligtroomie.
Na oku mam taki sprzęt https://iiyama-sklep.pl/376-289-monitory-dla-...0115341.html#/26-gwarancja-standardowa_3_lata 5
Znajdę coś lepszego w podobnej cenie? Wolałbym tej kwot nie przekraczać, bo jak przekroczę to będzie to rzutowało na inne urządzenia, które mam jeszcze do kupienia w ramach dofinansowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej.
Rozglądam się za monitorem do pracy w programie typu CAD (rysunek 2D) oraz hobbistycznie do obróbki zdjęć w Ligtroomie.
Na oku mam taki sprzęt https://iiyama-sklep.pl/376-289-monitory-dla-...0115341.html#/26-gwarancja-standardowa_3_lata 5
Znajdę coś lepszego w podobnej cenie? Wolałbym tej kwot nie przekraczać, bo jak przekroczę to będzie to rzutowało na inne urządzenia, które mam jeszcze do kupienia w ramach dofinansowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej.