Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak ustawić mikrofon MOZOS MKIT-700PRO aby była ładna jakość dźwięku?

mantikora44 26 Mar 2020 11:10 3855 1
    mantikora44
    Level 3  
    Witam,
    Mam parę pytań odnośnie jak najlepiej ustawić mikrofon na USB dokładniej model MOZOS MKIT-700PRO. Nigdy nie miałem czasu ani chęci aby ustawić go najlepiej jak się da, zrobiłem to na tyle ile umiałem i aby było mnie słychać dostatecznie dobrze. Dodam też, że nie jestem ekspertem od audio i od mikrofonów, więc jakiekolwiek wskazówki dla początkującego byłyby bardzo miłe z waszej strony. Do sedna, chciałbym ustawić ten mikrofon na tyle dobrze aby miał jakość "radiową", wiecie taką jak mają np. Ludzie prowadzący audycje w radiu, YouTuberzy, Streamerzy, Ludzie co robią podcasty, aktorzy głosowi. Mikrofon jest teraz dla mnie niezbędnym narzędziem pracy zdalnej poprzez tego całęgo Koronawirusa, gram także w gry online tj. Overwatch oraz CS:GO kiedy mam chwilkę dla siebie, oraz uwielbiam bawić się w dubbing albo lektora, to znaczy czytam teksty (chciałbym nagrywać coś w stylu podcastów) lub bawię się barwą swojego głosu, rozmawiam także biznesowo poprzez aplikacje Skype oraz Discord. Co mogę zrobić aby jakość mikrofonu była "radiowa"? Każda pomoc się liczy.
    Do tematu dodaje też screen programu Voicemeeter którym wstępnie jakość sobie ten mikrofon skonfigurowałem.
    Dzięki dla każdego co zechce pomóc początkującemu, pozdrawiam. :D
    Jak ustawić mikrofon MOZOS MKIT-700PRO aby była ładna jakość dźwięku?