Cześć, mam problem
dziś włączyłem komputer i nie działa mi dźwięk puszczany przez urządzenia za pomocą jacka. Jakieś śmieszne głośniki w monitorze przez hdmi działają i słuchawki podłączane poprzez USB też działają. Natomiast jak chce korzystać ze standardowych głośników czy słuchawek pod jacka w przednim panelu to cisza i foobar wyrzuca błąd: Unrecoverable playback error: Nieokreślony błąd. (0x80004005). Dodam, że przeinstalowałem realtec drivers pod tą płytę główną i nic nie pomogło... będę ogromnie wdzięczny za jakiś trop gdzie szukać przyczyny.
dziś włączyłem komputer i nie działa mi dźwięk puszczany przez urządzenia za pomocą jacka. Jakieś śmieszne głośniki w monitorze przez hdmi działają i słuchawki podłączane poprzez USB też działają. Natomiast jak chce korzystać ze standardowych głośników czy słuchawek pod jacka w przednim panelu to cisza i foobar wyrzuca błąd: Unrecoverable playback error: Nieokreślony błąd. (0x80004005). Dodam, że przeinstalowałem realtec drivers pod tą płytę główną i nic nie pomogło... będę ogromnie wdzięczny za jakiś trop gdzie szukać przyczyny.