Otóż w necie jest dużo poradników odnoście ustawień cs:go.
Są one stare i pod słabe komputery. Żeby było jak najwięcej fps.
jednak mi bardziej zależy na widoczności tekstur.
Obecnie mam tak ustawione jak na screenie.
Kilka pytania i prosiłbym i opisanie tak na własnym doświadczeniu, a nie o info np z gogle.
Mam takie wrażenie że jak wyłączam synchronizację pionową to gra odpala mi się w 60Hz chodź ma 250fps.
Chciałbym żeby gra działała mi z:
Czekaj na synchronizację pionową = Wyłączone i żeby gra miała tyle Hz co obsługuję mój monitor.
Najgorsze jest to że nie mogę znaleźć żadnego programu co pokażę mi Hz w grze.
W monitorze to wystarczy wejść do menu i tam jest napisane Hz a w laptopie?
Są one stare i pod słabe komputery. Żeby było jak najwięcej fps.
jednak mi bardziej zależy na widoczności tekstur.
Obecnie mam tak ustawione jak na screenie.
Kilka pytania i prosiłbym i opisanie tak na własnym doświadczeniu, a nie o info np z gogle.
Mam takie wrażenie że jak wyłączam synchronizację pionową to gra odpala mi się w 60Hz chodź ma 250fps.
Chciałbym żeby gra działała mi z:
Czekaj na synchronizację pionową = Wyłączone i żeby gra miała tyle Hz co obsługuję mój monitor.
Najgorsze jest to że nie mogę znaleźć żadnego programu co pokażę mi Hz w grze.
W monitorze to wystarczy wejść do menu i tam jest napisane Hz a w laptopie?