Kupiłem monitor Medion MD1772xe niestety nie mam do niego sterowników. Może ktoś dysponuje odpowiednim plikiem lub adresem skąd można pobrać oczywiście za darmo. Znalazłem adres niestety płatny. A tak w ogóle to co to za firma i monitor.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam