Witam, mam problem ze słuchawkami Razer Electra v2 USB - podczas grania i rozmawiania na discordzie słuchawki nagle zaczęły piszczeć i wydobywać dźwięk w stylu robota. Logo zgasło i nie świeci. Zresetowałem komputer i dalej nic, zauważyłem również, że przy wybieraniu głośników zmieniły nazwę. Problem jest również na innych urządzeniach.