logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung Galaxy A50 - nie otwiera żadnej z aplikacji

szuba20 29 Kwi 2020 15:22 8517 9
REKLAMA
  • #1 18656381
    szuba20
    Poziom 5  
    Posty: 8
    Ocena: 1
    Witam, mam problem z samsungiem galaxy a50. Kupiłem go w lombardzie jako telefon używany. W lombardzie wszystko działało jak należy. Przyszedłem do domu i zrobiłem hard reset żeby móc z niego już korzystać tak od zera jak z nowego telefonu. Po resecie telefon kazał mi połączyć się z wifi ponieważ jest chroniony samsung knoxem i uruchomienie go po resecie wymaga połączenia się z Internetem. Polaczylem się z wifi dokonczylem personalizowanie telefonu. Ale telefon nawet nie kazał mi się zalogować do konta Google tylko od razu przerzucil mnie na ekran startowy. Wyskoczyło powiadomienie że telefon jest chroniony przez Google Play Secure. Nie mogę otworzyć żadnej aplikacji/wejść w ustawienia/ani nawet zadzwonić. Ekran przesuwa się reaguje tak jak powinien Ale nie mogę nic uruchomić proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 18656458
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Wróć do komisu, otrzymałeś produkt nie zgodny z umową.
    Wykasują wszelkie zabezpieczenia lub muszą oddać pieniądze. Może sami padli ofiarą tego telefonu, ale to oni ponoszą odpowiedzialność.
  • REKLAMA
  • #3 18656613
    szuba20
    Poziom 5  
    Posty: 8
    Ocena: 1
    Wiem, że mogę tak zrobić ale czy nie da się tego jakoś naprawić? Bo kupiłem go po dobrej cenie w dobrym stanie i przed ustawieniem do ustawień fabrycznych wszystko działało dobrze. Więc nie chce zbytnio go oddawać :/

    Dodano po 22 [minuty]:

    Po naciśnięciu na "klawisz" Home. Wyskakuje powiadomienie "zasady zabezpieczeń zapobiegają korzystanie z klawisza sprzętowego"
  • REKLAMA
  • #4 18657104
    blahfff
    Poziom 42  
    Posty: 4957
    Pomógł: 1036
    Ocena: 1293
    Prawdopodobnie trafiles na telefon zablokowany Knoxem przez operatora tylko plansza z informacja o braku platnosci jeszcze sie nie wyswietlila, choc powinna skoro w praktyce nic nie mozesz zrobic.
  • #5 18657637
    nemo333
    Poziom 30  
    Posty: 1374
    Pomógł: 135
    Ocena: 307
    Może spróbuj włożyć kartę SIM z aktywnym transferem danych?
    To niekoniecznie musi być już zablokowany telefon, może telefon ma tylko brand operatorski który umożliwia taką blokadę, ale bez internetu nie potrafi sprawdzić czy blokada powinna już działać.
    Sprawdź też czy telefon nie jest własnością któregoś z operatorów - https://www.plus.pl/formularze/formularz-imei oraz http://www.t-mobile.pl/c/sprawdzenie-imei
  • #6 18657694
    blahfff
    Poziom 42  
    Posty: 4957
    Pomógł: 1036
    Ocena: 1293
    nemo333 napisał:
    To niekoniecznie musi być już zablokowany telefon, może telefon ma tylko brand operatorski który umożliwia taką blokadę, ale bez internetu nie potrafi sprawdzić czy blokada powinna już działać.


    To tak nie dziala. Telefon ma kustomizacje Knoxa - co autor tematu napisal. Bez dostepu do internetu (WiFi czy transmisja danych nie ma znaczenia) nie przejdzie przez setup, bo Knox musi sie polaczyc z serwerem, zweryfikowac i uaktualnic stan urzadzenia. Ten proces przeszedl, wiec internet musial byc aktywny. Komunikaty ktore dostaje, np "zasady zabezpieczeń zapobiegają korzystanie z klawisza sprzętowego" - wskazuja, ze kustomizacja Knoxa przeszla i w tym momencie powinna mu sie prawidlowo pojawic plansza z informacja o niezaplaconych ratach. Jesli telefon bylby splacany i wlasciciel nie zalegalby z ratami to mimo Knoxa wszystko by dzialalo poprawnie i takich kwiatkow byc nie powinno.

    Sprawdzic IMEI na stronie opratorow oczywiscie warto, ale 100% ze dostanie informacje, ze jest urzadzenie jest jeszcze wlasnoscia operatora.
  • #7 18657709
    nemo333
    Poziom 30  
    Posty: 1374
    Pomógł: 135
    Ocena: 307
    blahfff napisał:
    Sprawdzic IMEI na stronie opratorow oczywiscie warto, ale 100% ze dostanie informacje, ze jest urzadzenie jest jeszcze wlasnoscia operatora.
    Niekoniecznie - aplikacja jest instalowana na każdym telefonie z brandem, ale nie każdy telefon z brandem jest zakupiony z ratami.

    blahfff napisał:
    Jesli telefon bylby splacany i wlasciciel nie zalegalby z ratami to mimo Knoxa wszystko by dzialalo poprawnie i takich kwiatkow byc nie powinno.

    Znając poziom aplikacji pisanych dla operatorów - w teorii masz rację, w praktyce może być różnie ;)

    Poza tym - KNOX to nie tylko aplikacja operatora do ścigania dłużników za niezapłacone raty, to też inne aplikacje do zabezpieczania danych i nadzoru nad urządzeniem
  • #8 18658135
    jedrzej0000
    Poziom 13  
    Posty: 88
    Pomógł: 3
    Ocena: 12
    Zwróć telefon, nic tu raczej nie ugrasz
  • REKLAMA
  • #9 18658264
    blahfff
    Poziom 42  
    Posty: 4957
    Pomógł: 1036
    Ocena: 1293
    nemo333 napisał:
    Znając poziom aplikacji pisanych dla operatorów - w teorii masz rację, w praktyce może być różnie ;)


    I bywa roznie bo tego typu blokady mozna do pewnego stopnia obchodzic. Natomiast z doswiadczenia mowie, ze takie cuda w przypadku niesplacanych urzadzen sie zdarzaja a opispane komunikaty wlasnie na to wskazuja. Po prostu cos poszlo nie tak i ekran sie nie wyswietlil, a mimo to zablokowal mozliwosc korzystania z telefonu.

    Cytat:

    Poza tym - KNOX to nie tylko aplikacja operatora do ścigania dłużników za niezapłacone raty, to też inne aplikacje do zabezpieczania danych i nadzoru nad urządzeniem


    Oczywiscie masz racje. To uogolnienie, chodzilo oczywiscie o kustomizacje przez operatora za pomoca Knoxa - w sumie takie MDM, odporne na zmiany oprogramowania itp.
  • #10 18923571
    jedrzej0000
    Poziom 13  
    Posty: 88
    Pomógł: 3
    Ocena: 12
    No niestety kupno smartfona w lombardzie to ruletka

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z telefonem Samsung Galaxy A50, który po hard resecie nie pozwala na otwieranie aplikacji ani dostęp do ustawień. Po resecie telefon wymagał połączenia z Wi-Fi z powodu zabezpieczeń Samsung Knox, jednak nie udało się zalogować do konta Google. Użytkownicy sugerują, że telefon może być zablokowany przez operatora, co uniemożliwia jego normalne użytkowanie. Rekomendacje obejmują sprawdzenie IMEI, włożenie aktywnej karty SIM oraz ewentualny zwrot telefonu do miejsca zakupu, ponieważ może to być urządzenie z problemami finansowymi.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA