Witam, mam problem z samsungiem galaxy a50. Kupiłem go w lombardzie jako telefon używany. W lombardzie wszystko działało jak należy. Przyszedłem do domu i zrobiłem hard reset żeby móc z niego już korzystać tak od zera jak z nowego telefonu. Po resecie telefon kazał mi połączyć się z wifi ponieważ jest chroniony samsung knoxem i uruchomienie go po resecie wymaga połączenia się z Internetem. Polaczylem się z wifi dokonczylem personalizowanie telefonu. Ale telefon nawet nie kazał mi się zalogować do konta Google tylko od razu przerzucil mnie na ekran startowy. Wyskoczyło powiadomienie że telefon jest chroniony przez Google Play Secure. Nie mogę otworzyć żadnej aplikacji/wejść w ustawienia/ani nawet zadzwonić. Ekran przesuwa się reaguje tak jak powinien Ale nie mogę nic uruchomić proszę o pomoc