Cześć w expresie pod zabudowę AEG (DeLonghi) siadła przekładnia od zaparzacza. Po wymianie express ruszył i tu błąd zrobiłem bo go chyba zablokowałem. Wyłączyłem go za nim się nagrzał bo zapomniałem wtyczki podpiąć od czujnika wody, podłączyłem chce włączyć express i.... Na początku "Autodiagnostyka" włączyć tylko na sekundę wentylator i pojawia się komunikat " ALARM"
Grzałka , czujniki wszystko dobre
Ten "alarm" pojawił się po tym jak wtyczkę od czujnika wody podpiąłem teraz nie da się nic zrobić
Da się to jakoś zresetować? Jak wejść w tryb serwisowy?
Grzałka , czujniki wszystko dobre
Ten "alarm" pojawił się po tym jak wtyczkę od czujnika wody podpiąłem teraz nie da się nic zrobić
Da się to jakoś zresetować? Jak wejść w tryb serwisowy?