logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Fedora - otwieranie plików w tym samym oknie i dostęp do partycji NTFS

SQ9MEM 03 Paź 2005 20:24 816 2
REKLAMA
  • #1 1870364
    SQ9MEM
    Poziom 29  
    Posty: 1740
    Pomógł: 119
    Ocena: 279
    Dziś zainstalowałem sobie Fedore i w związku z tym mam kilka pytań:
    1. Jak zrobić, żeby przy kliknięciu przy przeglądaniu plików następowało otwieranie w tym samym oknie, a nie w nowym ?
    2. Jak wejść na drugą partycje dysku (sformatowaną jako NTFS, jest na niej XP) ?
  • REKLAMA
  • #2 1870391
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 17989
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    ad2
    prawym na pulpicie > utwórz nowe > urzedzenie > twardy dysk ( tak to wygląda w mandrivie - powinno byc podobnie )

    skoro zaczynasz przygode z linuksem to polecam zaglądać na forum wybranej przez Ciebie dystrybucji :
    http://forum.fedora.pl/

    Dodano po 2 [minuty]:

    w sumie to moje ad2 to instrukcja jak zrobic sobie skrót na pulpicie (później będzie łatwiej )

    dostęp do dysku jest taki :
    katalog główny > mnt >
  • #3 1871899
    erikses
    Poziom 18  
    Posty: 385
    Pomógł: 5
    Ocena: 8
    hmmm , partycję inną niż linuxa wpierw trzeba zamontować
    http://www.komputery-internet.net/linux/mount.php
    
    http://dug.net.pl/faq/index.php?kat=6&id=100


    to po raz , po 2 czego używasz gonama czy kde? możesz zmienić środowisko bądź pogrzebać w ustawieniach
REKLAMA