Dziś zainstalowałem sobie Fedore i w związku z tym mam kilka pytań:
1. Jak zrobić, żeby przy kliknięciu przy przeglądaniu plików następowało otwieranie w tym samym oknie, a nie w nowym ?
2. Jak wejść na drugą partycje dysku (sformatowaną jako NTFS, jest na niej XP) ?
1. Jak zrobić, żeby przy kliknięciu przy przeglądaniu plików następowało otwieranie w tym samym oknie, a nie w nowym ?
2. Jak wejść na drugą partycje dysku (sformatowaną jako NTFS, jest na niej XP) ?