Witam,
Chciałbym uruchamiać program Symfonia Handel 2.0 2020.3 na dwóch komputerach w jednym biurze. PC są w jednej sieci lokalnej , na jednym jest zainstalowany program i działa prawidłowo. Udostępnione zostały foldery z programem Symfonia oraz folder z PSQL.
Na drugim komputerze zainstalowane są bazy PSQL ale podczas uruchamiania zdalnego symfonii przez dostęp Sieć>Desktop-xxxx>Symfonia itd. program uruchamia się z danymi demo nie ładując danych firmy, faktur itp. W czym może tkwić problem ?
Serwis Sage w ogóle nie uznaje takiego rozwiązania i chce aby drugi komputer zakupił kolejną pełną licencję oprogramowania, mimo, że kont użytkowników może być wiele.
Pozdrawiam
Dodano po 2 [godziny] 2 [minuty]:
Problem rozwiązany, potrzebne było dołączenie firmy, folderu z plikami w programie również oznaczając go ze ścieżki sieciowej.
Chciałbym uruchamiać program Symfonia Handel 2.0 2020.3 na dwóch komputerach w jednym biurze. PC są w jednej sieci lokalnej , na jednym jest zainstalowany program i działa prawidłowo. Udostępnione zostały foldery z programem Symfonia oraz folder z PSQL.
Na drugim komputerze zainstalowane są bazy PSQL ale podczas uruchamiania zdalnego symfonii przez dostęp Sieć>Desktop-xxxx>Symfonia itd. program uruchamia się z danymi demo nie ładując danych firmy, faktur itp. W czym może tkwić problem ?
Serwis Sage w ogóle nie uznaje takiego rozwiązania i chce aby drugi komputer zakupił kolejną pełną licencję oprogramowania, mimo, że kont użytkowników może być wiele.
Pozdrawiam
Dodano po 2 [godziny] 2 [minuty]:
Problem rozwiązany, potrzebne było dołączenie firmy, folderu z plikami w programie również oznaczając go ze ścieżki sieciowej.