Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak ma wyglądać schemat jednokreskowy instalacji dla ZE

11 Paź 2005 15:40 45965 4
 • Poziom 10  
  Zakład Energetyczny w warunkach przyłączenia instalacji elektrycznej do mieszkania, w którym po zdjęciu licznika energii elektrycznej wystąpiłem o ponowne założenie, podał że należy sporządzić projekt jednokreskowy od listwy licznikowej na klatce schodowej do WLZ, wraz z przygotowaniem WLZ. WLZ jest przystosowany gdyż niedawno był wymieniany i w skrzynce mam tam swój bezpiecznik topikowy przedlicznikowy z nr mieszkania. Jak ma wyglądać taki schemat i czy ma być odręczny czy w Autokadzie, i jakie uprawnienia powinna mieć osoba podpisująca się jako wykonawca schematu i instalacji.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 28  
  Należy wypełnic wniosek o sprawdzenie teczniczne, określony warunkami przyłączenia i tam również sporządza się schemat jednokreskowy, do tego muszą być pomiary instalacji. Te czynności wykonuje elektryk z uprawnieniami i wie jak to zrobić. Innej alternatywy nie ma, bo energetyka nie podłączy.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  mlodaada
  Jeżeli myślisz że jakiś elektryk Ci pomoże to się mylisz :cry:
  Oni na swoich forach się tylko wymądrzają - ale żeby komuś pomóc?
  Ja od miesiąca o to samo nie mogę się doprosić :cry:
 • Poziom 22  
  I tu się mylisz jozefg.Mów co Ci potrzeba a w miarę możliwości ,jeśli będę potrafił, to pomogę.(schemat dla mlodaada wysłałem na priv).