Witam,
Mam problem z oprawą. Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Transformator leży na górze szafki, do wymiany jest żarówka matka (dotykowa), drugie oczko podłączone do tejże matki jest w porządku. Czy można jakoś wymienić żarówkę bez demontażu szafek? Kable schowane są w kanałach wywierconych w szafce. Nie wiem, co to za pomysł, wydaje się, że nie bierze pod uwagę faktu, że kiedyś żarówkę trzeba wymienić. Załączam zdjęcie oprawy do wymiany. Czy ktoś z fachowców - forumowiczów jest w stanie coś poradzić?
Z góry dziękuję.
Mam problem z oprawą. Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Transformator leży na górze szafki, do wymiany jest żarówka matka (dotykowa), drugie oczko podłączone do tejże matki jest w porządku. Czy można jakoś wymienić żarówkę bez demontażu szafek? Kable schowane są w kanałach wywierconych w szafce. Nie wiem, co to za pomysł, wydaje się, że nie bierze pod uwagę faktu, że kiedyś żarówkę trzeba wymienić. Załączam zdjęcie oprawy do wymiany. Czy ktoś z fachowców - forumowiczów jest w stanie coś poradzić?
Z góry dziękuję.