Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik parkowania - czy ktoś montował?-jakiej firmy polecac

tomhub 13 Paź 2005 00:23 11314 7
  • #1 13 Paź 2005 00:23
    tomhub
    Poziom 19  

Witam
    Mam zamiar zainstalować czujniki przeszkody przy cofaniu w skodzie Fabii 1,4 MPI.Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w monażu takowych czujników parkowania i ewentualnie jakiej spradzonej firmy polecacie

Tomek

Moderowany przez TONI_2003:

Zakładanie jednakowych tematów postów. Dlaczego kolega zakłada dwa takie same tematy w różnych działach? Brak znajomości regulaminu ? Wiesz czym to grozi?

Odpowiedzi zostały scalone !

0 7
  • #2 13 Paź 2005 01:31
    Robert H
    Poziom 20  

Witam
    Zamontowałem kilkanaście już czujników firmy FOX koszt 199 zł netto i wszystko ok żaden klient się nie skarżył/ Montaż jest prosty ważne jest tylko żeby czujniki były wywiercone ponad min 40 cm od podłoża. Ten czujnik, który ja montuje jest wyposażony w wyświetlacz i buzer. Zawsze maluje czujniki pod kolor zderzaka a wyświetlacz pod kolor tapicerki.
    Zauważ, że firmy, które rozprowadzają te czujniki jest mnóstwo i każdy ma inną nazwę, ale z wyglądu są takie same tak, więc wniosek, że robi to jedna fabryka w Chinach.

0
  • #3 13 Paź 2005 01:59
    tomhub
    Poziom 19  

Fox mówisz?Montowalem alarmy Foxa ale to włoszczyzna byla.Czy to ten sam Fox?Skad je bierzesz?Masz moze linka?

0
  • #4 13 Paź 2005 02:04
    artioom229
    Poziom 15  

Witam. Polecam ten czujnik jest tani prosty w montazu dodatkowo jak nie zobaczysz to uslyszysz bo ma buzer ktory cie poinformuje o pszeszkodzie :D

2
  • #7 13 Paź 2005 21:00
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Ja zamontowałem kilka czujników STELAMATE, na razie wszystkie działają :). Przy montażu zawsze najtrudniejsza sprawa to demontaż i montaż poszycia zderzaka, reszta to tylko poprowadzenie kabli itd..

0
  • #8 13 Paź 2005 23:19
    tomhub
    Poziom 19  

Serdeczne dzieki wszystkim za zainteresowanie.Pozostaje tylko wybrac i zamówic.
    Dzieki

0