Naprawiałem sterownik audio i właśnie chciałem go usunąć i pobrać jeszcze raz, bo zawsze tak robie jak mi sierowniki nie działają. Wyskoczyło okienko czy usunąć urządzenie czy coś innego i ja przez przypadek kliknąłem tak a zawsze klikam nie.Sterownik zniknął z listy, a jak włączam szukanie problemów to mówi żeby wyłączyć i właczyć urządzenie jak to robie nie sie nie zmienia.
uzywam tabletu kruger matz windows 10 2 gb ram
pomocy prosze
uzywam tabletu kruger matz windows 10 2 gb ram
pomocy prosze