Witam,
Mam problem z dokręceniem koła pasowego w Ford B-Max 1.0 EcoBoost. Koła nie mają klina i podczas dokręcania, przy zablokowanym wale korbowym, obraca się koło pasowe osprzętu dodatkowego. A musi być w idealnej pozycji bo czujnik obrotów będzie źle czytał. Ma ktoś jakiś sposób aby je zablokować?
Mam problem z dokręceniem koła pasowego w Ford B-Max 1.0 EcoBoost. Koła nie mają klina i podczas dokręcania, przy zablokowanym wale korbowym, obraca się koło pasowe osprzętu dodatkowego. A musi być w idealnej pozycji bo czujnik obrotów będzie źle czytał. Ma ktoś jakiś sposób aby je zablokować?