logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] CSGO - Różnice w FPS na Ryzen 5 3600 i GTX 1660 Super. Czy to normalne?

Unnammed1212 13 Gru 2020 10:42 561 5
REKLAMA
  • #1 19110387
    Unnammed1212
    Poziom 5  
    Posty: 247
    Ocena: 8
    Witam. Złożyłem komputer nowy. Podzespoły jakie posiadam to:
    Procesor: Ryzen 5 3600
    Grafika: GTX 1660 Super
    Płyta główna: Gigabyte B450 Aorus elite
    RAM: Patriot Viper Steel 3600MHz
    Sprawa wygląda tak:
    Wchodzę w grę CSGO. Wchodzę na mapę FPS Benchmark i przy testowaniu FPS pokazuje na poziomie 400-600 (Czasem nawet 900).
    Gdy tylko wejdę np. na DeathMatch FPS są w granicach 190-260 z porywami do 300 (rzadko).
    Na serwerze publicznym 250-320 w porywach do 400.

    Moje pytanie brzmi. Czy są to odpowiednie wartości FPS?

    Gram w rozdzielczości 1280x1024. Sprawdzałem różne filmiki na YT i mają ludzie po 300-400FPS na DeathMatchu na takich ustawieniach jak ja z tymi samymi podzespołami. Na screeniu podane ustawienia w grze. Nie chciałbym schodzić niżej ustawieniami.
    CSGO - Różnice w FPS na Ryzen 5 3600 i GTX 1660 Super. Czy to normalne?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 19110430
    Unnammed1212
    Poziom 5  
    Posty: 247
    Ocena: 8
    sunrise84 napisał:
    I czego ty więcej oczekujesz od wyniku 400fps ?

    Za mało masz fps czy co ?

    Pytam czy takie fpsy są w porządku przy takim sprzęcie. Skoro benchmark pokazuje tak, a w rzeczywistości jest inaczej. Chciałem zapytać.
    A najbardziej rozchodzi się o DM, róznica u mnie a u innych jest duża bo 150 fps
  • REKLAMA
  • #4 19110440
    sunrise84
    Poziom 42  
    Posty: 7221
    Pomógł: 979
    Ocena: 877
    Pytam jeszcze raz za mało ci Fps ?

    190 Fps to bardzo dobry wynik.
    Martwiłbym się gdybyś miał 30-40 Fps .

    Nie panikuj i graj normalnie.

    Płynna rozrywka jest od 60 Fps .
    A tak pozatym na jakim monitorze grasz ?

    Bo pewnie z odświeżaniem 60hz
  • REKLAMA
  • #5 19110698
    Unnammed1212
    Poziom 5  
    Posty: 247
    Ocena: 8
    sunrise84 napisał:
    Pytam jeszcze raz za mało ci Fps ?

    190 Fps to bardzo dobry wynik.
    Martwiłbym się gdybyś miał 30-40 Fps .

    Nie panikuj i graj normalnie.

    Płynna rozrywka jest od 60 Fps .
    A tak pozatym na jakim monitorze grasz ?

    Bo pewnie z odświeżaniem 60hz


    Tak 60hz, będzie zmieniany na 75Hz bo do 500zł innego nie dostanę (musi być z display-port) Nie napisałem, że mało mi FPS. Po prostu ciekawy jestem skąd taka różnica pomiędzy Benchmarkiem, a graniem w praktyce, lub pomiędzy mną a tym co widzę na YT.
  • #6 19115732
    Unnammed1212
    Poziom 5  
    Posty: 247
    Ocena: 8
    Zostawiam tak jak jest. Nikt inny się nie wypowiada. Dzięki za chęci.
REKLAMA