Witam wszystkich.
Posiadam ekspres do kawy Cascolino 41063. Niestety, podczas parzenia kawy woda zaczęła wylewać się gdzieś dołem zamiast dyszą. Możliwe, że pękł/zsunął się jakiś wężyk. Ale wiadomo - żeby się dostać do środka, trzeba jakoś pozbyć się obudowy. No i tutaj mam problem. Odkręciłem wszystkie śrubki w podstawie ekspresu, odkręciłem i ściągnąłem też moduł z dyszą do kawy. Niestety obudowa nadal nie chce zejść. Czy ktoś miał do czynienia z tym ekspresem i może pomóc?
Posiadam ekspres do kawy Cascolino 41063. Niestety, podczas parzenia kawy woda zaczęła wylewać się gdzieś dołem zamiast dyszą. Możliwe, że pękł/zsunął się jakiś wężyk. Ale wiadomo - żeby się dostać do środka, trzeba jakoś pozbyć się obudowy. No i tutaj mam problem. Odkręciłem wszystkie śrubki w podstawie ekspresu, odkręciłem i ściągnąłem też moduł z dyszą do kawy. Niestety obudowa nadal nie chce zejść. Czy ktoś miał do czynienia z tym ekspresem i może pomóc?