Mam nową pralkę Beko EWUE6636XAW. Pralka normalnie pierze, jednak w momencie kiedy licznik pozostalego czasu dochodzi do zera jakby się pauzuje. Licznik w nieskończoność pokazuje 00:00. Po naciśnięciu przycisku "start/pauza" pojawia się napis "end" i otwierają się drzwiczki. Nie jest to może problem wykluczający jej uzytkowanie, ze trzeba naciskac ten przycisk, tymniemniej jednak pralka miała sygnalizować zakończenie programu dźwiękowo, a to się dzieje tylko po pojawieniu napisu "end" (który u mnie się nie pojawia). Pralka ma 2 dni, dlatego też wolalabym uniknąć problemów od samego początku. Czy mają Państwo może jakies sugestie co jest tego przyczyną? Pozdrawiam serdecznie!