Witam.
Mam problem ze wzmacniaczem Akai AM-2600, włącza się normalnie, wszystko działa, ale przy wyłączaniu jest trzask w głośnikach i dopiero po tym rozłącza się przekaźnik.
Może ktoś miał podobny problem lub wie co może być nie tak.
Mam problem ze wzmacniaczem Akai AM-2600, włącza się normalnie, wszystko działa, ale przy wyłączaniu jest trzask w głośnikach i dopiero po tym rozłącza się przekaźnik.
Może ktoś miał podobny problem lub wie co może być nie tak.