Witam ,
Posiadam Matebooka system Windows 10 i na nim mam konto Facebook. Jak otrzymywałem wiadomości , zdjęcie , screen na messengerze to w oknie messengera jak klikałem na otrzymany screen to się powiększał.
Od kilku dni mam problem bo nie mogę powiększyć otrzymanego screena.
Matebook zaktualizowany , robiłem wyłączanie i włączanie Matebooka i niestety dalej mam to samo.
Gdzie tkwi problem ?
Pozdr Andrzej
Posiadam Matebooka system Windows 10 i na nim mam konto Facebook. Jak otrzymywałem wiadomości , zdjęcie , screen na messengerze to w oknie messengera jak klikałem na otrzymany screen to się powiększał.
Od kilku dni mam problem bo nie mogę powiększyć otrzymanego screena.
Matebook zaktualizowany , robiłem wyłączanie i włączanie Matebooka i niestety dalej mam to samo.
Gdzie tkwi problem ?
Pozdr Andrzej