logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Uruchomienie radia w Motoroli v2288 bez karty SIM - czy to możliwe?

Shel 23 Paź 2005 14:41 828 2
REKLAMA
  • #1 1921622
    Shel
    Poziom 27  
    Posty: 1318
    Pomógł: 1
    Ocena: 60
    Mam pytanie
    Posiadam stary teklefon jak na owe czasy, jest w pelni sprawny, ale lezy bezczynnie.
    Ciekawi mnie czy istnieje mozliwosc uruchomienia radyjka w tym telefonie bez wkladania karty sim, jesli tak to jak??
  • REKLAMA
  • #2 1922118
    mdawidm
    Poziom 13  
    Posty: 62
    Pomógł: 5
    Niestety nie ma takie możliwości. A z tego co pamiętam to nawet jak włożysz nieważną kartę SIM do tego telefonu to po kilkunastu sekundach nie będzie można bawić się w opcjach telefonu.
  • #3 1922125
    martix15
    Poziom 16  
    Posty: 262
    Pomógł: 27
    Ocena: 2
    ja mam stary sprawdzony, dosc tani sposob zeby moc uzytkowac tel za mniej niz 2 zl na miesiac. poprostu kupujesz starter orange za 20zl i masz 12 mies korzystania telefonem :)

    zapomnialem dodac ze mamy jeszcze 20zl na romowy przez miesiac a przez to 12 mies mozna odbierac rozmowy.
REKLAMA