Mam pytanie
Posiadam stary teklefon jak na owe czasy, jest w pelni sprawny, ale lezy bezczynnie.
Ciekawi mnie czy istnieje mozliwosc uruchomienia radyjka w tym telefonie bez wkladania karty sim, jesli tak to jak??
Posiadam stary teklefon jak na owe czasy, jest w pelni sprawny, ale lezy bezczynnie.
Ciekawi mnie czy istnieje mozliwosc uruchomienia radyjka w tym telefonie bez wkladania karty sim, jesli tak to jak??