Witam,
Mam duży problem z diagnozą pralki Whirlpool TDLR 60114. Kilkukrotnie wzywałem autoryzowany serwis i niestety nie poradził sobie z tą usterką. Problem polega na tym, że pralka "zawiesza" się podczas pracy, bęben przestaje się obracać i tylko czas upływa na wyświetlaczu. Co ciekawe, problem nie występuje regularnie, niekiedy przejdzie cały cykl prania bez problemu, a innym razem trzeba restartować jak na załączonym filmiku 3, a nawet 4 razy.
Autoryzowany serwis wymienił pompę wody, sterowniki oraz panel sterujący. Serwisant weryfikował również drożność przewodów pod kątek zatkania.
Tak to wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=sjlhWMQcWGI
Pralka jest jeszcze na gwarancji, serwis nie jest już w stanie naprawić pralki w domu klienta i zaproponował, że może zabrać ją do siebie na około 2 tyg. Niestety nie mogę pozwolić sobie na tak długi czas bez pralki i prawdę powiedziawszy nie ufam już tym specjalistom.
Czy ktoś z was spotkał się podobnym problemem?
Mam duży problem z diagnozą pralki Whirlpool TDLR 60114. Kilkukrotnie wzywałem autoryzowany serwis i niestety nie poradził sobie z tą usterką. Problem polega na tym, że pralka "zawiesza" się podczas pracy, bęben przestaje się obracać i tylko czas upływa na wyświetlaczu. Co ciekawe, problem nie występuje regularnie, niekiedy przejdzie cały cykl prania bez problemu, a innym razem trzeba restartować jak na załączonym filmiku 3, a nawet 4 razy.
Autoryzowany serwis wymienił pompę wody, sterowniki oraz panel sterujący. Serwisant weryfikował również drożność przewodów pod kątek zatkania.
Tak to wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=sjlhWMQcWGI
Pralka jest jeszcze na gwarancji, serwis nie jest już w stanie naprawić pralki w domu klienta i zaproponował, że może zabrać ją do siebie na około 2 tyg. Niestety nie mogę pozwolić sobie na tak długi czas bez pralki i prawdę powiedziawszy nie ufam już tym specjalistom.
Czy ktoś z was spotkał się podobnym problemem?