Witam.
Przy włączeniu monitora pojawia się biały ekran, następnie przeistacza się on powoli w zniekształcone, rozmyte barwy, pojawiają się kolorowe paski. Po odłączeniu od komputera problem nadal występuje, zewnętrzny monitor działa tak jak powinien, więc wykluczam usterkę karty graficznej.
Czy matryca mogła się uszkodzić sama z siebie?
Pozdrawiam
Przy włączeniu monitora pojawia się biały ekran, następnie przeistacza się on powoli w zniekształcone, rozmyte barwy, pojawiają się kolorowe paski. Po odłączeniu od komputera problem nadal występuje, zewnętrzny monitor działa tak jak powinien, więc wykluczam usterkę karty graficznej.
Czy matryca mogła się uszkodzić sama z siebie?
Pozdrawiam