Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Saeco Lirika OTC - Jak wejść w tryb serwisowy?

Michał93b 28 Nov 2021 21:40 807 2
    Michał93b
    Level 12  
    Cześć ;-) mam pytanie odnośnie liriki otc - jak wejść w tryb serwisowy? Muszę przetestować młynek nie skręcając wszystkiego ze sobą - problem był taki, że podczas wyjmowania wtyczki z czujnika halla niestety wypięły się z niej przewody - włożyłem je w takiej samej kolejności jak do czujnika wody, ale przed złożeniem wszystkiego chciałbym sprawdzić, czy hall na pewno działa ;-)
    Z góry dzięki za pomoc

PS nt. liriki jest niewiele, wchodzenie w service menu korzystając z przycisków jak w innych ekspresach - nie działa niestety
    sorier
    Level 27  
    Sprawdzałeś sposób z Saeco Minuto? Bo Lirika to jeden z klonów Minuto.
    Michał93b
    Level 12  
    Cześć, tak, oglądałem filmik - używali przycisków po przekątnej, tutaj to nie działa niestety. Jedyne co mi zadziałało, to użycie środkowych przycisków z obu kolumn (czyli duża kawa+latte machiatto), pojawił się na wyświetlaczu steamout ok, po jakimś czasie steamout complete i tyle. Nic nie byłem w stanie zrobić, tzn. naciskanie żadnego przycisku (ani kombinacji wejścia w ten tryb) nic nie zmieniał.

W każdym razie udało się ogarnąć problem, po prostu metodą prób i błędów doszedłem do tego i w końcu młynek zadziałał tak, jak miał działać, ale w tym trybie serwisowym nadal nie byłem :/