TV trafił do mnie z uszkodzonym trafopowielaczem które miało przebicie .
Z wyjścia wysokiego napięcia przeskakiwała iskra na radiator z boku.
Wstawiłem nowy trafopowielacz typ:HR6702(orginał:100410).TV na sek. startuje słychać że pojawia się WN i koniec, dioda 5x mruga poczym znowu próbuje wystartować WN i tak w kółko.
Co oznacza mruganie LED-y 5x?I czy HR odpowiedni?
Proszę o pomoc w naprawie!
Z wyjścia wysokiego napięcia przeskakiwała iskra na radiator z boku.
Wstawiłem nowy trafopowielacz typ:HR6702(orginał:100410).TV na sek. startuje słychać że pojawia się WN i koniec, dioda 5x mruga poczym znowu próbuje wystartować WN i tak w kółko.
Co oznacza mruganie LED-y 5x?I czy HR odpowiedni?
Proszę o pomoc w naprawie!