Witam
Mam problem z ekspresem Bellavita Klarstein, mianowicie po zrobieniu kawy ekspres zaczyna piszczeć i przy tym mruga czerwona dioda, wyjmuję wtedy kolbę i naciskam guzik aby zrobił znowu kawę, wtedy woda przelatuje i znowu wszystko jest w porządku. Robiąc kawę bez kolby działa poprawnie, po założeniu kolby z kawą występuje wyżej wymieniony problem,pompkę wymieniłem, tyle ze tez była używana, podobno miała być sprawna, macie jakąś rade? Spróbować z inną pompą? A i jeszcze jedno słyszę też przy pracy ekspresu dziwne buczenie jak by miał za ciężko w pewnych momentach, jeśli ma ktoś jakiś pomysł to będę wdzięczny.
Mam problem z ekspresem Bellavita Klarstein, mianowicie po zrobieniu kawy ekspres zaczyna piszczeć i przy tym mruga czerwona dioda, wyjmuję wtedy kolbę i naciskam guzik aby zrobił znowu kawę, wtedy woda przelatuje i znowu wszystko jest w porządku. Robiąc kawę bez kolby działa poprawnie, po założeniu kolby z kawą występuje wyżej wymieniony problem,pompkę wymieniłem, tyle ze tez była używana, podobno miała być sprawna, macie jakąś rade? Spróbować z inną pompą? A i jeszcze jedno słyszę też przy pracy ekspresu dziwne buczenie jak by miał za ciężko w pewnych momentach, jeśli ma ktoś jakiś pomysł to będę wdzięczny.