Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Darmowa telewizja satelitarna (TNK?)

rudyroman 06 Mar 2022 11:28 1779 8
    rudyroman
    Level 16  
    Witajcie!
    Niebawem przeprowadzam się do mieszkania gdzie będę miał dostęp do instalacji naziemnej + sat.
    Mam smart tv samsung z wejściem DVT oraz SAT + wejście na karty.
    Kojarzę coś że kiedyś można było kupić aktywowane przed jakimś tam okresem karty (chyba z TNK to było), dzięki którym można było odbierać coś tam chyba więcej kanałów niż FTA.
    Kojarzycie coś w tym temacie?
    Jeśli tak to jak to było i czy nadal jest to dostępne? Bo nie mogę namierzyć nic w wyszukiwarce.
    tomaszlonski
    Level 29  
    Kup moduł z kartą TNK czy Smart i będziesz miał.

Hasło w wyszukiwarce : telewizja na kartę moduł

np. takie coś
    Darmowa telewizja satelitarna (TNK?)
    andpol 33
    Level 38  
    Tylko, że nie za darmo. Minimalny pakiet 20 zł/miesiąc
    tomaszlonski
    Level 29  
    Przecież tylko tak może oglądać, nie wiem czego się spodziewał że kupi kartę i mu zdekoduje zakodowane programy z pakietów dodatkowych nie płacąc rachunku?

Bez problemu mu zdekoduje za darmo kilka programów przez miesiąc do 12 miesięcy ( to zależy od karty ) od ostatniego doładowania . ;)
    Będą to te same programy co są nadawane w TV naziemnej.

Chce w końcu darmową telewizję a lepiej raczej kupić nowy moduł z doładowaniem przynajmniej na miesiąc niż kupować używkę która nie wiadomo ile mu podziała dekodując DARMOWE programy które ma w naziemnej.
    rudyroman
    Level 16  
    tomaszlonski wrote:
    Bez problemu mu zdekoduje za darmo kilka programów przez miesiąc do 12 miesięcy ( to zależy od karty ) od ostatniego doładowania .

No właśnie coś chyba takiego było ale co za kanały tam były nie pamiętam. Wiem że coś lepiej niż FTA ale to już jakiś czas temu było. Coś chyba zależało od wersji karty? (że była ileś tam dłużej aktywna czy coś), ale że z nowym już lipa była czy coś. Słabo pamiętam.
  • Helpful post
    andpol 33
    Level 38  
    Kiedyś TNK miała kanały podstawowe ważne przez rok, ale to dawno temu było. Teraz tylko miesiąc.
  • Helpful post
    tomaszlonski
    Level 29  
    Możliwe że już nie ma, kartę TNK maiłem dawniej i była aktualna przez 12 miesięcy od ostatniej subskrypcji.

@rudyroman kanały odkodowane to te same co są nadawane w TV naziemnej. Nie ma potrzeby kupować karty używanej z modułem jak masz TV naziemną.

Kupując nową kartę z modułem ( zwykłą niebieską albo czarną 4k + ECP ) masz odkodowane na 1 albo 3 miesiące w zależności od promocji praktycznie wszystkie dodatkowe pakiety które potem znikną i zostają tylko podstawowe w ramach subskrypcji.

Nie ma żadnych extra darmowych programów na karcie bez opłat. Wyjątkiem są np kanały odkodowywane tymczasowo przez operatora w ramach jakiś promocji itp.
    rudyroman
    Level 16  
    Właśnie o to TNK chyba chodziło co było rok jeszcze ważne. Ale skoro mówicie że ta sama oferta co na naziemnej to mnie nie poratuje.
  • Helpful post
    tomaszlonski
    Level 29  
    Nawet jak kupisz z najtańszym pakietem będziesz miał więcej niż normalnie odbierasz, do tego załapujesz się na darmowy miesiąc z dodatkowymi kanałami.
    Niestety , same karty jednak nie działają już dłużej niż miesiąc a wydawać ok 200 zł na oglądanie przez miesiąc wszystkiego a potem przez miesiąc zwykłych kanałów to trochę za dużo.

Masz ofertę programów online przez aplikację w TV od operatorów, możesz ją wypróbować w zastępstwie. np. w cenie karty TNK i modułu , masz ofertę z dostępem na 6 miesięcy w Canal+.