logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie kupić odmę do Passata 92 1.8 ABS? Szukam używanej części.

rae0113 07 Lis 2005 14:23 4027 5
REKLAMA
  • #1 1962453
    rae0113
    Serwisant RTV
    Posty: 1056
    Pomógł: 62
    Ocena: 25
    Gdzie można dostać taką odmę?a może ktoś ma całą używkę?chętnie odkupię.w autopartnerze w gdańsku mnie olali,więc ja też mam ich gdzieś.
    auto to passat 92 monowtysk 1,8 silnik ABS.
    Załączniki:
    • Gdzie kupić odmę do Passata 92 1.8 ABS? Szukam używanej części. KIF_1542.jpg (182.88 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 1978571
    rae0113
    Serwisant RTV
    Posty: 1056
    Pomógł: 62
    Ocena: 25
    a czy mógłby mi chociaż jakiś łaskawca z monitorem większym niż 15 cali sprawdzić w Etce part.nr. tej odmy i gumy uszczelniającej pod wtryskiem?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 1987791
    wp99
    Poziom 12  
    Posty: 26
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    Witam, numer katalogowy węża odpowietrzającego jest następujący 051 103 493A - to do silnika o numerze kodowym ABS, podaj coś bliżej na temat uszczelki,,, jest ich sporo, o którą dokładnie Ci chodzi
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 1989292
    rae0113
    Serwisant RTV
    Posty: 1056
    Pomógł: 62
    Ocena: 25
    dzięki WP99
    chodzi mi o tą gumę pod podstawą gaźnika,jak się rozszczelni to objaw jest taki że łapie lewe powietrze i wariuje z obrotami.
  • REKLAMA
  • #5 1991550
    wp99
    Poziom 12  
    Posty: 26
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    Witam ponownie
    pomiędzy gażnikiem a kolektorem ssący jest tzw "kołnierz pośredni" jego numer katalogowy 050 129 761F, mam nadzieję, że to o to Ci chodziło. Przy okazji, w serwisie może to kosztować ponad 200 zł !!!!
    Pozdrawiam

    Dodano po 4 [minuty]:

    jeżeli będziesz potrzebował jeszcze coś z Etki, pisz. Jedyny problem, to to, że są tam części do modeli max 2003r. Ale,,, VW, Audi poniżej 10 lat,,,, podobno nie psują się !!!!!!!!
REKLAMA