Mam taki problem:
przy rejestracji neostrady dostaje się numer ID i hasło.Ja zapodziałem gdzieś nr ID i w zwiazku mam pytanie. Czy da się go odzyskac bez potrzeby kontaktu z biórem obsługi?? z góry dzieki za odpowiedź
przy rejestracji neostrady dostaje się numer ID i hasło.Ja zapodziałem gdzieś nr ID i w zwiazku mam pytanie. Czy da się go odzyskac bez potrzeby kontaktu z biórem obsługi?? z góry dzieki za odpowiedź