Mam problem z przestrojeniem aparatu Saba, przywiezionym z Holandii.
Próbowałem zwykła fonią / w Pcz są 2 filtry z falą pow. i dalej 4 filtry od
5,5 do6,5 /. Nie zagadał. Znalazłem schemat, jest to chassis ICC9 z Thomsona i wynika z niego że on jest wielostandartowy ino że trzeba mu w menu poprzestawiać standarty. Tylko że w zwykłym menu funkcja wyboru jest nieaktywna, trzeba poprzez serwisowe. I tu właśnie jest pies
pogrzebany! Jak wejść do tego menu, i co trzeba mu uczynić żeby gadał
po polsku?. Dzięki za ewentualną podpowiedź.W pcz fonii siedzi TDA6812
i TDA9820, procek ST9093
Próbowałem zwykła fonią / w Pcz są 2 filtry z falą pow. i dalej 4 filtry od
5,5 do6,5 /. Nie zagadał. Znalazłem schemat, jest to chassis ICC9 z Thomsona i wynika z niego że on jest wielostandartowy ino że trzeba mu w menu poprzestawiać standarty. Tylko że w zwykłym menu funkcja wyboru jest nieaktywna, trzeba poprzez serwisowe. I tu właśnie jest pies
pogrzebany! Jak wejść do tego menu, i co trzeba mu uczynić żeby gadał
po polsku?. Dzięki za ewentualną podpowiedź.W pcz fonii siedzi TDA6812
i TDA9820, procek ST9093