Witam, przychodzę tu z prośbą o pomoc, mianowicie mam kierownicę Qsmart Suzuka Pro SW6060 i ostatnio coś mi trzaskało w sprężynie i chciałem ją naprawić czy coś. Ale niestety gdy to rozkręciłem sprężyna "uciekła" z pierwotnego ułożenia i nie potrafię jej teraz złożyć tak, aby się kierownica normalnie obracała. Proszę o pomoc kogoś kto wie, jak złożyć tą zwaloną sprężynę. Z góry dziękuję.