Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tabelka w Eplan 5

11 Lis 2005 22:19 6874 14
  • Poziom 12  
    Gdzie się zmienia dane w tabelce pod schematem (np. datę, opracował itp.)? Czy można usunąć ikonę Eplan-u w tej tabeli?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 12  
    Utworzyłem nowy projekt (projekt formularzy), ale nadal nie wiem jak zmienić dane w tabelce. Potrafię jedynie wpisać tytuł strony i nazwę strony. Co dalej?
  • Poziom 12  
    Ok wkleiłem inną formatkę. Tabelka jest wyświetlana na zółto, mogę dorysowywać np. linie, ale nie mogę usuwać już istniejących.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Jak wstawić do Eplan-a biblioteki elementów (np. Finder-a, Schrack-a, Moellera) aby były dostępne w projekcie?
  • Poziom 12  
    Jak wstawić stworzona przez siebie tabelkę do projektu ( na wszystkie strony)? Jak zrobić, aby domyślnie nowe schematy w projekcie, otwierały sie z nową tabelka?
  • Poziom 12  
    Udało się. Program wspaniały, ale bardzo pogmatwany i trudny dla poczatkującego, zwłaszcza jak chce się samemu nauczyć obsługi.
  • Poziom 12  
    Posiadam biblioteki elementów (np. przekaźniki Finder-a), ale niestety brakuje w nich tych które użyłem do projekty (40.51). Skąd można ściągnąć aktualne biblioteki producentów do Eplana?