Witam.
Mam skaner jak w temacie. Jak uruchomić w nim automatyczne skanowanie ( a nie po wciśnięciu przycisku ) oraz po skanowaniu przeskoczenie do nastepnej linijki ( TAB ).
Pozdrawiam
Mam skaner jak w temacie. Jak uruchomić w nim automatyczne skanowanie ( a nie po wciśnięciu przycisku ) oraz po skanowaniu przeskoczenie do nastepnej linijki ( TAB ).
Pozdrawiam