Witam
Czy można CA-10 załączyć jakoś bez "pikania". Zazwyczaj idę spać 2h po wszystkich domownikach i gdy załączam alarm, to w zasadzie wszystkich budzę. Czy jest jakiś skrót klawiaturowy na ciche załączenie. Wiem, że można załączyć bez podawania kodu, ale potem i tak "pika" tak długo, ile wynosi czas na wyjście.
Z góry dziękuję za pomoc.
Czy można CA-10 załączyć jakoś bez "pikania". Zazwyczaj idę spać 2h po wszystkich domownikach i gdy załączam alarm, to w zasadzie wszystkich budzę. Czy jest jakiś skrót klawiaturowy na ciche załączenie. Wiem, że można załączyć bez podawania kodu, ale potem i tak "pika" tak długo, ile wynosi czas na wyjście.
Z góry dziękuję za pomoc.