Witam mam pytanie odnośnie zasilacza Gigabyte UD750GM 750 Wat gold plus.
Chodzi o to, że mam taki kabel 8 pin i z jednej strony jedno okienko jest puste (patrz zdj).
To wada fabryczna czy to tak jest ?
Witam, tu masz wygląd kabli 8 Pin'owych do podłączenia płyty głównej i karty graficznej (6+2 Pin). Zrób zdjęcie całego wtyku z brakującym pinem i czy jest on rozbieralny na 6 i 2 piny?
Podłączyłem ten kabel do zasilania płyty głównej, wtykiem z pustym miejscem do zasilacza. Do karty graficznej był inny kabel w którym były zapełnione wszystkie 8 pinów z obu stron. Wszystko działa jak należy. Temat do zamknięcia.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.