logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Gigabyte UD750GM 750W Gold Plus - Czy pusty pin w 8-pinowym kablu to wada fabryczna?

MikRezz 21 Wrz 2022 18:37 1635 2
REKLAMA
  • #1 20201328
    MikRezz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam mam pytanie odnośnie zasilacza Gigabyte UD750GM 750 Wat gold plus.
    Chodzi o to, że mam taki kabel 8 pin i z jednej strony jedno okienko jest puste (patrz zdj).
    To wada fabryczna czy to tak jest ? Gigabyte UD750GM 750W Gold Plus - Czy pusty pin w 8-pinowym kablu to wada fabryczna?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 20201664
    gorki73
    Poziom 39  
    Posty: 3619
    Pomógł: 548
    Ocena: 1068
    Witam, tu masz wygląd kabli 8 Pin'owych do podłączenia płyty głównej i karty graficznej (6+2 Pin). Zrób zdjęcie całego wtyku z brakującym pinem i czy jest on rozbieralny na 6 i 2 piny?
    Gigabyte UD750GM 750W Gold Plus - Czy pusty pin w 8-pinowym kablu to wada fabryczna?
  • #3 20201699
    MikRezz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Podłączyłem ten kabel do zasilania płyty głównej, wtykiem z pustym miejscem do zasilacza. Do karty graficznej był inny kabel w którym były zapełnione wszystkie 8 pinów z obu stron. Wszystko działa jak należy. Temat do zamknięcia.
REKLAMA