Witam
Posiadam TV Samsung UE55TU8502UXXH mam do niego podpięty dekoder C+ i obsługuję go tylko jednym pilotem od C+ to znaczy jak włączam dekoder włącza się też TV.
I denerwuje mnie że za każdym razem jak się włączy TV to na 1/3 ekranu włącza się to menu startowe z aplikacjami itp i wyświetla się chyba ze 10s, da się to wyłączyć lub skrócić ten czas w trybie serwisowym lub inaczej.
Posiadam TV Samsung UE55TU8502UXXH mam do niego podpięty dekoder C+ i obsługuję go tylko jednym pilotem od C+ to znaczy jak włączam dekoder włącza się też TV.
I denerwuje mnie że za każdym razem jak się włączy TV to na 1/3 ekranu włącza się to menu startowe z aplikacjami itp i wyświetla się chyba ze 10s, da się to wyłączyć lub skrócić ten czas w trybie serwisowym lub inaczej.