Witam.
Posiadam stary domofon (nazwy brak) jeszcze z fkładka elektrytowa i chce go wymienic na unifona LF-3.Problem w tym że instalacja jest 3-przewodowa tzn sa 4 przewody ale wykorzystywane są tylko 3.Przeglądałem posty ale wszystko dotyczy instalacji 4 lub 6 przewodowej.czy mukłby ktos w jasny sposub opisac jak to podłączyc i jak rozpoznac przewody z instalacj?
Posiadam stary domofon (nazwy brak) jeszcze z fkładka elektrytowa i chce go wymienic na unifona LF-3.Problem w tym że instalacja jest 3-przewodowa tzn sa 4 przewody ale wykorzystywane są tylko 3.Przeglądałem posty ale wszystko dotyczy instalacji 4 lub 6 przewodowej.czy mukłby ktos w jasny sposub opisac jak to podłączyc i jak rozpoznac przewody z instalacj?