Mam skoroszyt z kilkoma arkuszami.
Arkusz 'Dane' służy do wprowadzania danych, pozostałe są drukowane przyciskiem z poziomu arkusza 'Dane'. Nie ma potrzeby by użytkownik tam zaglądał. Do tej pory chroniłem je hasłem. Teraz po modyfikacjach całego arkusza, zdarza się, że na tych pozostałych pojawiają się dodatkowe wiersze (w zależności od tego, co jest wprowadzane w arkuszu 'Dane'). W momencie, w którym chronię pozostałe arkusze hasłem i gdy mają się tam pojawić te dodatkowe wiersze wyrzuca mi błąd (Run-time error '1004': Ustawienie właściwości Hidden klasy Range nie jest możliwe).
Rozumiem, że ta ochrona blokuje możliwość dodawania wierszy.
Nie mogę tego tak zostawić, żeby nikt tam nic nie grzebał... więc jeśli nie ochrona, to może ukrycie ich?
Może jakiś kod na ukrycie tych arkuszy, żeby ich po prostu nie było widać, a żeby się drukowały? (jak daję standardowe "ukryj", to nie działają wydruki - tak, jakby nie było tych arkuszy).
Arkusz 'Dane' służy do wprowadzania danych, pozostałe są drukowane przyciskiem z poziomu arkusza 'Dane'. Nie ma potrzeby by użytkownik tam zaglądał. Do tej pory chroniłem je hasłem. Teraz po modyfikacjach całego arkusza, zdarza się, że na tych pozostałych pojawiają się dodatkowe wiersze (w zależności od tego, co jest wprowadzane w arkuszu 'Dane'). W momencie, w którym chronię pozostałe arkusze hasłem i gdy mają się tam pojawić te dodatkowe wiersze wyrzuca mi błąd (Run-time error '1004': Ustawienie właściwości Hidden klasy Range nie jest możliwe).
Rozumiem, że ta ochrona blokuje możliwość dodawania wierszy.
Nie mogę tego tak zostawić, żeby nikt tam nic nie grzebał... więc jeśli nie ochrona, to może ukrycie ich?
Może jakiś kod na ukrycie tych arkuszy, żeby ich po prostu nie było widać, a żeby się drukowały? (jak daję standardowe "ukryj", to nie działają wydruki - tak, jakby nie było tych arkuszy).