Witam,
Chcę napisać kod, który będzie dodawał dane z TextBoxów do kolejnych pustych rzędów (taka baza danych) i mam problem z powielaniem się tych podanych przeze mnie danych w kolejnych komórkach w kolumnie. Podejrzewam że chodzi tu o niepoprawne użycie For, lecz nie wiem jak to naprawić.
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie oświecił.
To co napisałem jest poniżej:
[attach]
Chcę napisać kod, który będzie dodawał dane z TextBoxów do kolejnych pustych rzędów (taka baza danych) i mam problem z powielaniem się tych podanych przeze mnie danych w kolejnych komórkach w kolumnie. Podejrzewam że chodzi tu o niepoprawne użycie For, lecz nie wiem jak to naprawić.
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie oświecił.
To co napisałem jest poniżej: