Witam serdecznie. Odrazu zaznaczę, że jestem lajkiem i nie mam pojęcia, co może być przyczyną takiego zachowania kamer. Do wczorajszego wieczoru działały bez zarzutu. Po 20 nagle zgasły- został czarny ekran, data i godzina ….. Po włączeniu rejestratora na tv wyświetla się komunikat (załącznik). Czy jest tutaj dobra dusza, która mogłaby mi pomóc?
Pozdrawiam!
Marlena
Rejestrator PROTEC XVR
Pozdrawiam!
Marlena
Rejestrator PROTEC XVR