chce zalozyc sobie internet i zastanawiam sie czy kupywac osobna karte sieciowa czy pozostac przy wbudowanej na plycie glownej k8ns nf3 gibabyte. na czym lepiej bedzie chodzic.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:Kumpel np ma sieciówkę na płycie ECSa, która działa tylko na 10Mbitps. Po przełączeniu na 100Mbitps gubi pingi.