Cześć,
Mam problem i nie wiem czym jest spowodowany. Przy robieniu kawy/płukaniu urządzenia wydostaje się woda/woda z resztkami kawy z otworu który jest pod tacka ociekowa (zaznaczyłam na zdjęciu). Co mogło się stać? Wylatuje ona po przechyleniu ekspresu,lub przesuwaniu go. Ekspres używany jest prawie 3 lata
Z góry dziękuję za pomoc.
Mam problem i nie wiem czym jest spowodowany. Przy robieniu kawy/płukaniu urządzenia wydostaje się woda/woda z resztkami kawy z otworu który jest pod tacka ociekowa (zaznaczyłam na zdjęciu). Co mogło się stać? Wylatuje ona po przechyleniu ekspresu,lub przesuwaniu go. Ekspres używany jest prawie 3 lata
Z góry dziękuję za pomoc.