Witam, kupiłem wózek widłowy Clark który miał problem z jazdą. Siedzi tam skrzynia hydrostatyczna sauer 90R075.
Na początku problem był taki że wózek od razu po odpaleniu jechał do przodu i nie reagował na przełącznik przód tył. Jednak po regulacji śruby do ustawiania pozycji neutralnej pompy wózek przestał jeździć do przodu.
Teraz problem jest taki że wózek ledwo się porusza do przodu i do tyłu.
Wykluczyłem problem elektryczny ponieważ nie chce jeździć mimo ręcznego przesuwania tłoczka kórym poruszają dwie cewki.
Ciśnienie doładowania na wolnych obrotach silnika to około 17bar a na większych około 25bar więc chyba dobre.
W załączniku dodaję schemat zaworu który reguluje jazdą przód tył.
Na początku problem był taki że wózek od razu po odpaleniu jechał do przodu i nie reagował na przełącznik przód tył. Jednak po regulacji śruby do ustawiania pozycji neutralnej pompy wózek przestał jeździć do przodu.
Teraz problem jest taki że wózek ledwo się porusza do przodu i do tyłu.
Wykluczyłem problem elektryczny ponieważ nie chce jeździć mimo ręcznego przesuwania tłoczka kórym poruszają dwie cewki.
Ciśnienie doładowania na wolnych obrotach silnika to około 17bar a na większych około 25bar więc chyba dobre.
W załączniku dodaję schemat zaworu który reguluje jazdą przód tył.