Dzien dobry, chce sterowac centralą wentylacyjną Recovair 260/4 przez aplikacje vaillant.
Posiadam regulator systemowy VRC 700/6 oraz moduł komunikacji internetowej VR 921.
Czy jest mozliwe spiecia centrali wentylacyjnej z modulem. Czy posiada moze ktos z Panstwa smechat takiego podlaczenia?
Pozdrawiam
Posiadam regulator systemowy VRC 700/6 oraz moduł komunikacji internetowej VR 921.
Czy jest mozliwe spiecia centrali wentylacyjnej z modulem. Czy posiada moze ktos z Panstwa smechat takiego podlaczenia?
Pozdrawiam