Sprawiłem sobie bezprzewodowe słuchawki z bluetooth i chciałbym słuchać muzyki CD za pośrednictwem wzmacniacza. Mój wzmacniacz YAMAHA A-S501 nie ma modułu bluetooth, kupiłem więc transmiter Sennheiser BT T100 i mogę to połaczyć kablem optycznym. Udało mi się to zrobić połowicznie, tzn. kabel ten łączę z CD (też Yamaha) i gra, ale bez wzmacniacza. Za to kiedy łaczę kabel optyczny ze wzmacniaczem, to nie działa.
Czy da się coś z tym zrobić? Może robię coś źle. Nie jestem w tych sprawach zaawansowany.
Jedyne co udało mi się znaleźć w necie na temat YAMAHA A-S501 w kontekście bluetooth, to połaczenie przez YBA11 - konwerter Yamahy. Ale nie ma go już w sprzedaży.
Będę wdzięczny za pomoc.
Czy da się coś z tym zrobić? Może robię coś źle. Nie jestem w tych sprawach zaawansowany.
Jedyne co udało mi się znaleźć w necie na temat YAMAHA A-S501 w kontekście bluetooth, to połaczenie przez YBA11 - konwerter Yamahy. Ale nie ma go już w sprzedaży.
Będę wdzięczny za pomoc.