#1 2003374 18 Lis 2005 21:03 mahcin mahcin Poziom 27 Posty: 1603 Pomógł: 21 Ocena: 60 Autor tematu Post #1 2003374 18 Lis 2005 21:03 witam, mam Siemensa C55, ktorego mogę flashować, ładować, ale nie włącza się co może być przyczyną?
#2 2003381 18 Lis 2005 21:04 seboxxl seboxxl Poziom 17 Posty: 231 Pomógł: 10 Pomocny post? (0) Post #2 2003381 18 Lis 2005 21:04 może też nieprawidłowy IMEI albo uszkodzenia elektroniki??
#3 2003465 18 Lis 2005 21:24 mahcin mahcin Poziom 27 Posty: 1603 Pomógł: 21 Ocena: 60 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2003465 18 Lis 2005 21:24 IMEI się zgadza, podejrzewam elektronikę tylko co?
#4 2003581 18 Lis 2005 21:53 seboxxl seboxxl Poziom 17 Posty: 231 Pomógł: 10 Pomocny post? (0) Post #4 2003581 18 Lis 2005 21:53 na elektronice się nieznam spróbój wanienkę, a potem hota jeszcze procka sprawdź, ale chyba by się nie ładował jak by procek zdechł