Pytanko,macie może schemat instalacji elektrycznej tego autka,konkretnie chodzi mi o wyjście końcówek w tablicy bezpieczników pod kierownicą.Problem polega na tym że jakiś zafajdany mechanik czy jego uczeń wyciągnął mi przekaźnik od świateł przeciwmgielnych i teraz mam problem a zbliżająca się zima i zamiecie...Nie usmiecha mi się płacić za oryginalny przekaźnik,choć nie wiem ile by on kosztował,a mając schemat połączenia lub symbol owego przekaźnika mogę poszukać tańszych zamienników.
pozdro
pozdro