Dzień dobry,
Ostatnio chciałem zagrać w GTA V i... nie mam pobranego RockstarGames Launcher. Instaluje i po problemie. Dzisiaj włączam ponownie i... to samo. Avast nic nie wykrywa. Pamiętam jedynie, że około tydzień temu Avast zablokował Rockstara, bo chciał mieć dostęp do pliku (ikony rockstar). Odblokowałem dostęp. Wie ktoś co jest powodem? Wirus?
Z góry dziękuję
Ostatnio chciałem zagrać w GTA V i... nie mam pobranego RockstarGames Launcher. Instaluje i po problemie. Dzisiaj włączam ponownie i... to samo. Avast nic nie wykrywa. Pamiętam jedynie, że około tydzień temu Avast zablokował Rockstara, bo chciał mieć dostęp do pliku (ikony rockstar). Odblokowałem dostęp. Wie ktoś co jest powodem? Wirus?
Z góry dziękuję