Mam taki dekoder i strasznie klatkuje na każdej innej częstotliwości niż 514.0
Czyli na każdym innym programie niż wszystkie TVP, gdzie BER jest 0.00 E-04 czas od czasu coś skoczy ale trzyma się zera
Natomiast na takim polsacie, tvn czy innych kanałach nadawanych na częstotliwości 634.0 BER skacze od 3.16-E02 po 6 lub więcej i obraz strasznie klatkuje.
Siła sygnału na każdej częstotliwości nie spada poniżej 85%, natomiast jakość skacze 60-100%
Próbowałem resetowanie ustawień dekodera, próbowałem podłączać inny dekoder pod tą samą antenę i ten błąd nie występuje, siła i jakość sygnału 100%. Dodam, że kiedyś ten błąd nie występował na tym dekoderze.
Co mogę z tym zrobić?